Katılım Formu (Participation Form)

1. Bu form; “Mars on Earth Project” kapsamında paylaşılan “Model Mini Mars Üssü” , “Model Mars Rover” ve diğer çalışmaların bileşenlerini fiziki olarak üreterek projeye dahil olmak isteyen katılımcılar içindir. Sistemlerin nasıl üretileceği, *.STL baskı dosyaları GITHUB üzerinde güncellenmektedir. Katılımcıların bilahare paylaşılacak olan standart üretim şekillerini ve iletişim kodlarını kullanmaları önemlidir.

2. Katılımcılar bireysel veya okul/öğrenci grupları olarak katılabilirler.

3. Kablosuz ağlar ile sunucuya bağlanacak olan Mini Mars Üssü verileri takım adı listesi şeklinde uygulama ekranında yayınlanır.

4. Katılımcılar ve örneklere göre oluşturacakları uygulamalar ait veriler web sayfamızda uzak üsler şeklinde listelenir.

5. Bu çalışma tamamen öğrenme amaçlıdır. Katılım ücretsiz ve kullanıcı takdirindedir. Sistemin yanlış kurulmasından, parçaların hatalı üretim ve kullanımından “Mars on Earth Project” sorumlu tutulamaz, katılım formunu dolduran ve sisteme girişi kabul eden kullanıcılar bu maddeleri kabul etmiş sayılırlar.


(*) Eğer bir okul/sınıf adına katılım sağlıyorsanız denetmen öğrenmen adı soyadı ve e-posta bilgisini mesaj bölümüne ekleyiniz.