Sponsorluk ve İşbirliği

spondor

Dünyadaki Mars Projesi Topluluğu-DMP (Mars on Earth Project-MoEP) olarak tüm sponsorlarımıza; bizlere ve amacımıza inandıkları, kuruluşumuzdan itibaren her zaman yanımızda olduklarını hissettiren bir dostlukla birleşen desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.


Novu Technologies

3D Baskı ve mühendislik çözümleri kapsamında ana sponsorumuz Novu Technologies destek sağlamaktadır.

Focus Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Okul Mars üslerimiz ve asli yerleşkemizin kurulumundan sonra sağlanacak bazı donanım destekleri Focus Sanayi ve Ticaret A.Ş tarafından sağlanmaktadır.

Hazal Group Haberleşme Sistemleri

Yalova ve  Kocaeli’ndeki okul istasyonlarımızın malzeme ve bir takım ekipman desteği Karamürsel’de faaliyet gösteren Hazal Group Haberleşme Sistemleri firması tarafından sağlanmaktadır.

GİTRAD

APRS Tekrarlayıcı (Repeater) Sistem Giresun Telsiz Radyo Amatörleri Derneği – GİTRAD tarafından bağışlanmıştır.

Moso Kids

Çeşitli etkinliklere katılan gönüllülerimizin zararsız özel mürekkep kullanılan tişörtlerin baskıları Moso Kids tarafından sağlanmaktadır.

Tuna Tarım Ticaret

Tohum ve bitki gözlem çalışmalarımızda Tuna Tarım Ticaret firması destek sağlamaktadır.

4 Mevsim Fide

Tohum ve bitki gözlem çalışmalarımızda 4 Mevsim Fide firması destek sağlamaktadır.

Sponsor (Kitap)

Etkinliklerimizde ücretsiz olarak dağıtılmak üzere bir çok yazar ve gönüllü imzalı/imzasız kitap desteği sağlanmıştır.

Bize sponsor veya uzaktan destek olmak ister misiniz?

Öncelikle sayfamızı ve çalışmalarımızı inceleyip bizi tanımanızı isteriz. Bunun için de ana menüde “Hakkımızda” bağlantısını kullanabilirsiniz. Daha sonra kendi ilgi ve bilgi alanınızda proje içinde yer almak veya uzaktan destek sağlamak isterseniz lütfen buraya tıklayarak bizimle iletişime geçiniz.

Web sayfamızı ziyaretiniz, beğendiğiniz bir makaleye/yazıya yorum katkınız, sosyal medya hesaplarımıza, e-posta bültenimize ve YouTube kanalımıza üye olmanız da bizim için önemli bir destektir.  Aynı şekilde arkadaşlarınızı da etiketleyerek bizden haberdar olmalarını sağlayabilirsiniz.