Sponsorluk ve İşbirliği

spondor

Mars on Earth Project (MoEP); bizlere ve amacımıza inandıkları, kuruluşumuzdan itibaren her zaman yanımızda olduklarını hissettiren dostlukları ile birleşen desteklerinden dolayı tüm sponsor ve destekçilerimize teşekkür ederiz. (EN: As Mars on Earth Project-MoEP; We would like to thank all our sponsors for their support and support since our establishment.)


Radyus 3D

3D Baskı ve mühendislik çözümleri ile MoEP web hosting kapsamında İstanbul ilinde faaliyet gösteren ana sponsorumuz Radyus 3D destek sağlamaktadır. (EN: MoEP main sponsor Radyus 3D provides support within the scope of 3D Printing and engineering solutions and MoEP web hosting.)

Focus Sanayi ve Ticaret A.Ş

Okul Mars üslerimiz ve asli yerleşkemizin için IT donanım destekleri İstanbul ilinde faaliyet gösteren Focus Sanayi ve Ticaret A.Ş tarafından destek sağlanmaktadır. (EN: IT hardware support for the miniature school Mars bases and our main campus is provided by Focus Sanayi ve Ticaret.A.Ş)

Hazal Group Haberleşme Sistemleri

Yalova ve  Kocaeli’ndeki okul istasyonlarımızın malzeme ve bir takım ekipman desteği Kocaeli Karamürsel’de faaliyet gösteren Hazal Group Haberleşme Sistemleri firması tarafından sağlanmaktadır. (En: Material and some equipment support of our school stations in Yalova and Kocaeli are provided by Hazal Group Communication Systems Company operating in Karamürsel.)

ÖYLER

Mimari tasarım, ekolojik, teknolojik ve sürdürülebilir yeni yaşam alanları dizaynı konusunda İstanbul ilinde faaliyet gösteren ÖYLER firması destek sağlamaktadır. (EN: ÖYLER Company provides support for architectural design, ecological, technological and sustainable new living spaces design.)

VeriTeknik Bilişim LTD.

MoEP Analog Mars Araştırma İstasyonu ve Ankara ilinde kurulması planlanan uzaktan kontrollü radyo gözlem istasyonumuzda kullanılmak üzere ihtiyaç duyulan 1.7m,3m ve 4m’lik çanak antenler VeriTeknik Bilişim LTD. tarafından projeye hibe edilmiştir. (EN:The dish antennas (1.7m, 3m and 4m) planned to be used in our MoEP Analog Mars Research Station and our remote-controlled radio observation station in Ankara, were donated by VeriTeknik Bilişim LTD.)

Grizu Space Systems

Amatör uydu ve uzay haberleşmesi ile uzay teknolojisi konusunda birlikte çalışma yürüttüğümüz üniversite öğrencilerinden oluşan takımlara Grizu Space Systems tarafından teknik malzeme desteği sağlanmıştır

Grizu263 Uzay Takımı

MoEP olarak amatör uydu çalışmalarında teknik destek verdiğimiz Grizu263 Uzay Takımı; Tokmak Mars 77-1 Okul İstasyonu mürettebatının uzay heyecanına katkı sağlamak adına bir mektup ve Grizu263A cep uydusu modeli göndererek destek olmuştur.

Mert Reklam

MoEP analog istasyonundaki çalışmalar ve tanıtım hizmetlerinde kullanılan baskılı materyal çalışmalarında  Çanakkale ili Gelibolu ilçesinde bulunan Mert Reklam firması destek sağlamaktadır. (EN:Mert Reklam company located in Gelibolu district of Çanakkale provides support for the studies at the MoEP analog station and the printed materials used in the promotional services.)

Onbuçuk Cafe

MoEP gönüllüleri ve katılımcılarımızın ziyaret, toplantı ve sosyal faaliyetleri ile cafe hizmetleri konusunda Çanakkale ili Gelibolu ilçesinde bulunan Onbuçuk Cafe işletmesi destek sağlamaktadır. (EN: Onbuçuk Cafe, located in Gelibolu, Çanakkale, provides support for the visit, meeting and social activities of our MoEP volunteers and participants, as well as cafe services.)

Giresun Telsiz Radyo Amatörleri Derneği – GİTRAD

APRS Tekrarlayıcı (Repeater) Sistem Giresun Telsiz Radyo Amatörleri Derneği – GİTRAD tarafından bağışlanmıştır. (EN: APRS Repeater System was donated by Giresun Radio Amateurs Association – GITRAD)

Moso Kids

Çeşitli etkinliklere katılan gönüllülerimizin zararsız özel mürekkep kullanılan tişörtlerin baskıları Moso Kids tarafından sağlanmaktadır. (EN: The printing of t-shirts using harmless special ink of our volunteers participating in various activities are provided by Moso Kids.)

Tuna Tarım Ticaret

Sürdürülebilir tarım, tohum ve bitki gözlem çalışmalarımız için Kırklareli ilinde faaliyet gösteren Tuna Tarım Ticaret firması destek sağlamaktadır. (EN:Tuna Tarım Ticaret provides support for our sustainable agriculture, seed and plant observation studies.)

4 Mevsim Fide

Sürdürülebilir tarım, tohum ve bitki gözlem çalışmalarımız için Antalya ilinde faaliyet gösteren 4 Mevsim Fide firması destek sağlamaktadır. (EN:4 Mevsim Fide provides support for our sustainable agriculture, seed and plant observation studies.)

Kitap Sponsorları

Etkinliklerimizde ücretsiz olarak dağıtılmak üzere bir çok yazar ve gönüllü imzalı/imzasız kitap desteği sağlanmıştır. (EN: Many authors and voluntarily signed/unsigned books were supported to be distributed free of charge at our events.)

Bireysel Destekler

Radyo amatörleri ve MoEP gönüllüleri tarafından çeşitli elektronik malzeme desteği sağlanmaktadır. (EN:Electronic material support is provided by radio amateurs and MoEP volunteers.)


Bize sponsor veya uzaktan destek olmak ister misiniz?

Öncelikle sayfamızı ve çalışmalarımızı inceleyip bizi tanımanızı isteriz. Bunun için de ana menüde “Hakkımızda” bağlantısını kullanabilirsiniz. Daha sonra kendi ilgi ve bilgi alanınızda proje içinde yer almak veya uzaktan destek sağlamak isterseniz lütfen buraya tıklayarak bizimle iletişime geçiniz.

Web sayfamızı ziyaretiniz, beğendiğiniz bir makaleye/yazıya yorum katkınız, sosyal medya hesaplarımıza, e-posta bültenimize ve YouTube kanalımıza üye olmanız da bizim için önemli bir destektir.  Aynı şekilde arkadaşlarınızı da etiketleyerek bizden haberdar olmalarını sağlayabilirsiniz.


Would you like to sponsor ?

First of all, we would like you to review our page and our work and get to know us. For this, you can use the “About Us” link in the main menu. If you want to take part in the project or provide remote support in your field of interest and knowledge, please contact us by clicking here. Your visit to our web page, your contribution to an article/article you like, your subscription to MoEP Social Media Accounts, e-mail newsletter and YouTube channel are also important support for us. You can also tag your friends to let them know about us.