Menu

Tilki Avı (Fox Hunt) Sonuçları

Sevgili “Dünyadaki Mars Projesi” destekçileri;

15-16 Mayıs 2021 tarihinde hep birlikte bir ilki gerçekleştirerek Eshail-2 uydusu QO-100 transponderi üzerinde yaptığımız Tilki Avı etkinliğimizi tamamladık. Aktif bir saha oyunu olan Tilki Avı Etkinliği’ni COVID-19 Pandemi günlerinde çılgın bir fikirle tersine çevirerek oturduğumuz yerden uydu üzerinde koşuşan tilkileri kovalayarak yakalamayı başardık.

Öncelikle log kayıtlarını bize gönderen arkadaşlarımız olmak üzere aktiviteye katılarak hep birlikte eğlenceli vakit geçirdiğimiz tüm dostlarımıza çok çok teşekkürler.

Etkinlik puanlamalarının uzun zamandır herkes tarafından dört gözle beklendiğini biliyoruz ancak ilk kez gerçekleştirdiğimiz bu etkinlikte gönderilen kayıtların büyük çoğunluğunda “süre/duration” verisinin eksik olması puanlamayı yapabilmek için neredeyse tüm kayıtları (3.700’den fazla) tek tek dinlememizi gerektirdi, bu da sonuçları açıklamamamızı oldukça geciktirdi. Bu geceden itibaren sertifikalarınız e-posta adreslerine gönderilemeye başlanacak.

Etkinliğe katılmayı planlamış ama çeşitli nedenlerle katılamayan, etkinlik esnasında bizlerle birlikte eğlendiklerini bildiğimiz ancak kayıtlarını göndermemiş olan arkadaşlarımızla da bir sonraki etkinlikte birlikte olmayı umut ediyoruz.

Bir yandan da hayata geçirmeye çalıştığımız “Dünyadaki Mars Üsleri”ni en kısa sürede bitirmeyi hedefliyoruz.

COVID-19 Pandemi şartlarının bizleri evlerimize kapattığı bu günlerin bir an önce sonra ermesi ve çok daha eğlenceli etkinlikleri Dünyadaki Mars Üsleri’nde birlikte eğlenerek ve öğrenerek gerçekleştirmek dileği ile sağlıcakla kalın.

Etkinlik grubu adına;

Barış DİNÇ
TA7W / OH2UDS


Puan Tablosu : Bağlantı (Yakın zamanda güncellenecek!)
Paylaşım Etiketi: #dmpfoxhunt

Beğen  26
Avatar
Yazar

Dünya'daki Mars Projesi (Mars on Earth Project) kurucusu. Elektronik Mühendisi. Proje yazılım ve donanım sorumlusu. Amatör telsiz çağrı işareti TA7W.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar ( 2 )
  1. Süleyman ÖZTÜRK
  2. Avatar
Translate »