Masal Gönderim

Masal Gönderim

Veli Bilgilendirme/Onam Metni ve Masal Gönderim Formu

Sayın Veli; velisi olduğunuz katılımcının bu etkinliğe katılıp-katılmama kararını vermeden önce, etkinliğin neden ve nasıl yapılacağını bilmeniz gerekmektedir. Bu nedenle burada yazılı bilgilerin okunup anlaşılması büyük önem taşımaktadır. Eğer anlaşılmayan veya sizin için açık olmayan bir konu varsa, ya da daha fazla bilgi isterseniz buraya tıklayarak bize mesaj gönderebilirsiniz.


Etkinlik Tanımı ve Kapsamı

Dünyadaki Mars Projesi Topluluğu olarak; çocukların kompozisyon yazma, hayal güçlerini kullanma, uzay bilimi konusunda farkındalık oluşturmak adına 19 Kasım 202020 Aralık 2020 tarihleri arasında bir masal yazma etkinliği planladık. Katılımcılarımızı, düzenlenen “Mars Masalları” başlıklı bu etkinliğe davet ediyoruz. Bu etkinliğin detayı ve katılım şartları; sizi bu sayfaya yönlendiren şu yazıda açıkça belirtilmiştir. Etkinliğe katılmak tamamen gönüllülük esasına ve katılımcı veli onayına dayanmaktadır. Etkinliğe katılmama veya katıldıktan sonra herhangi bir anda çıkma/ayrılma hakkında sahipsiniz. Etkinlik başvurusunu yanıtlamanız, etkinlik katılım için onam verdiğiniz biçiminde yorumlanacaktır.

Topluluğumuz hakkında merak ettiğiniz tüm hususları, web sayfamızın üst menülerinde “Hakkımızda” başlığı altındaki bağlantılardan inceleyebilirsiniz.


Verilerin İşlenmesi

Bu formlardan elde edilecek bilgilerle ilgili olarak; Gizlilik Politikamızda belirtilen maddeler hususunda katılım formu verileri sadece anonim istatistiki veri (katılımcı sayısı vb.) olarak kullanılacak, ad soyad, iletişim bilgisi gibi hususlar rızanız dışında üçüncü taraflarla paylaşılmayacak ve etkinlik sonunda bu veriler Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) uyarınca silinecektir.


mars-masallari-3


Masal Gönderme Bölümü

Velinin adı soyadı
(Gerektiğinde iletişim kurmak adına. İlk iletişim seçeneğimiz e-postadır)
Velinin iletişim e-posta adresi. Lütfen doğruluğunu kontrol edin.
Yukarıda bilgilerini girmiş olduğum kişinin velisi olarak ebeveyn gözetimiyle kendi yazdığı masalı göndermesine, topluluğunuzun gerektiğinde benimle e-posta ve telefon ile iletişime geçilebilmesine;
Velisi olduğunuz ve masalı yazan kişinin adı soyadı
Katılımcının şehri
Selected Value: 6
Yazan kişinin yaşı da öngörülerek, en uygun seçenek için sağa doğru noktayı kaydırınız.
Masalda nasıl bir şey anlatacağınızı belirledikten sonra masalı en iyi anlatabilecek bir cümle
Önemli: Tamamı büyük harf kullanmayınız. Örnekte olduğu gibi masalınızı "Döşeme, Serim, Düğüm, Çözüm, Dilek ve Temenni" bölümlerini içerecek şekilde, Türkçe dil bilgisi kurallarına uygun yazınız veya taslağını hazırladığınız ortamdan kopyalayarak bu alana yapıştırınız.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar ( 3 )