Menu

Çocuk Uzay Gücü Tanıtım Toplantısı

Çocuk Uzay Gücü mürettebatı ve uzaya meraklı çocuklarla 10 Şubat 2021 günü İnternet üzerinden ilk ZOOM toplantımızı gerçekleştirdik. Genel bir tanıtım olduğundan katılım serbestti ve Çocuk Uzay Gücü mürettebatın aileleri de eşlik etti. Toplantımız saat 19.00’da başladı ve yaklaşık 1,5 saat sürdü, toplamda 75 katılım oldu.

Toplantı; Dünyadaki mars Projesi topluluk gönüllüleri öğretmenlerimiz Sayın Aynur Kırdaş ÖZDAL ve Ayşegül DÜNDAR’ın moderatörlüğünde, yine topluluk gönüllümüz ve yazılım mühendisimiz Sayın Burcu AYBAK (TA2NBA / OH2CAV)’ın sunumuyla gerçekleştirildi.

Oldukça keyifli geçen ve iki bölüm halinde yapılan toplantıda; önce Dünyadaki Mars Projesi ve Çocuk Uzay Gücü hakkında tanıtım yapıldı, devam eden bölümde ise çocuklarımızın soru ve merak ettikleri konular cevaplandı.

Konuyla ilgili videoyu izleme imkanı bulamayanlar için YouTube kanalımızda da yer alan aşağıdaki videoyu izleyebilirler. Dilerseniz kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan zamanında haberdar olabilir ve arkadaşlarınız ile paylaşarak bize destek olabilirsiniz.

Beğen  33
MoEP
Yazar

MoEP Yönetim (Mars on Earth Project-MoEP Management)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorum (1)
  1. Avatar