Çocuk Uzay Gücü Katılım

Çocuk Uzay Gücü - Kid's Space Force


Çocuk Uzay Gücü‘ne katılacak olan mürettebatımızı tanımak ve onu görev alacağı takım içinde en iyi şekilde yönlendirmek istiyoruz. Aşağıdaki sorular velinin değil, onun gözünden cevaplanmalıdır. Cevaplar; olması gereken veya soruya en uygun cevap şekline değil, içinde bulunduğu ortam ve imkanlara bağlı olarak gerçekçi bir değerlendirme yapabilmemiz açısından önemlidir. Bu bilgiler sadece Çocuk Uzay Gücü mürettebatının genel değerlendirmesini yapabilmemiz ve iletişim içindir. Veriler, herhangi bir şekilde üçüncü kişilerle, web sayfamızda ve/veya sosyal ağlarımızda paylaşılmayacaktır.


Çocuk Uzay Gücüne katılacak olan kişi "mürettebat" olarak anılacaktır. (Katılımcı bir öğretmen/Eğitmen sınıfı için veya bireysel katılacak ise hem buraya, hem veli adına kendi ismini yazmalıdır)
Mürettebatın bulunduğu şehir. (İlçe adı yazmayınız)
Lütfen sadece yaş olarak belirtiniz, doğum tarihi ve yıl belirtmeyiniz.
Gerektiğinde veli ile doğrudan iletişim kurabilmek içindir. Telefon numarası verilmesi zorunlu değildir, boş bırakılabilir.
Okul/Sınıf adını giriniz. (Sadece öğretmen ve eğitimciler için)
Çeşitli sebeplerle evcil bir canlıya bakma imkanınız olmayabilir. Ama bu manevi olarak sevgiye engel değildir.
Sizce ne olsaydı? Masamızda bir maket bir Mars üssü, bir maket Mars roketi olacak. Başka? Mesela mesela bir robot... bir botanik ünitesi.... Düşüncenizi yazın.
Formda bulunmayan diğer ilgi alanlarınızı ve sorularınızı buraya ekleyebilir veya genel proje hakkında düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.