Bilgi ve Tecrübe Paylaşımı

Dünyadaki Mars Projesi Topluluğu; daha iyi bir gelecek adına aşağıdaki oluşumlarla karşılıklı bilgi ve tecrübe paylaşımı içerisinde yer almaktadır. Kendilerine desteklerinden dolayı bir kez daha teşekkür ederiz.


Beyaz Nokta ® Gelişim Vakfı

Beyaz Nokta® Gelişim Vakfı, sorunların köklerine inerek toplumsal yaşamın tüm kesitlerinde akılcılık ve erdemi egemen kılma arayışları sonucunda 1994 yılında kuruldu. “Bireylerin Sorun Çözme Kabiliyeti”ni artırarak toplumu daha kaliteli bir yaşam seviyesine yükseltmek amacıyla geliştirdiği ve uygulamakta olduğu projelerden bazıları; Ezbersiz Eğitim, Gençler için Kişisel Gelişim Platformu (KİGeP), Yurttaşlık Eğitimi, Bilim Çantası, Öğrenme Evi® gibi öncü ve yenilikçi uygulamalardır.


Birleşik Akıl Ağı® (BAA)

Farklı ülke ve/ya illerimizde yaşayan, Türkiye sorunlarının anlaşılmasına, çözümlenmesine (analiz) ve/ya çözülmelerine katkı yapma arzu ve yeterliğine sahip insanlar arasındaki bir ağ yoluyla, uzlaşıya dayalı Ortak Akıl yöntemleriyle çözülemeyecek karmaşıklıktaki sorunların anlaşılmaları ve çözümler geliştirilmesi için Yapay Zeka Destekli Kalabalık Aklı (Hybrid Human Swarm Intelligence) oluşturulmasıdır.


INCODE Teknoloji Eğitim Danışmanlık ve Ticaret ŞTİ.

INCODE; eğitim içerikleri geliştirme, öğrenci eğitimleri, eğitim teknolojileri proje yönetimi, görsel materyal tasarımı , web sitesi ve sosyal medya içerik tasarımı gibi konular başta olmak üzere geniş bir alanda hizmet sunmaktadır.